Dla kogo

Jeżeli wysokość Państwa zadłużenia lub trwające postępowanie egzekucyjne burzy spokój w Państwa głowach, lub jeżeli grozi Państwu eksmisja - jesteśmy firmą dla Was. Jeśli środki finansowe, którymi państwo dysponują są niewystarczające by wyprowadzić na prostą stan prawny nieruchomości - dołożymy wszelkich starań, by spełnić państwa oczekiwania.

Dotychczasowi klienci firmy M. K. Nieruchomości, dzięki jej usługom, poza profesjonalnym wsparciem i pełnym bezpieczeństwem transakcji, odzyskali spokój ducha i wiarę w przyszłość. Oferta firmy M. K. Nieruchomości skierowana jest również do osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. W sposób szybki i bezpieczny możesz zyskać pieniądze, które będziesz mógł spożytkować w dowolny sposób np. zapewnisz sobie i bliskim bezpieczną przyszłość.

Kiedy los przestał Ci sprzyjać, a swoje pieniądze ulokowałeś w nieruchomościach - skontaktuj się z nami. Wystarczy umówić się na spotkanie, by poznać korzystną ofertę zaproponowana przez naszą firmę.

Dział nieruchomości, którymi się zajmujemy, poszerzyliśmy również o zakres praw do lokali komunalnych lub spółdzielczych praw do lokalu z możliwością jego wykupu.